Slide background

در این آزمایشگاه  امکان اندازه گیری تمام پارامترهای ایعادی و مهندسی بادقت بالا….

دستگاه اندازه گیری مولتی سنسور

این دستگاه از جمله جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات اندازه گیری ویدئویی در دنيا مي باشد که علاوه بر دارا بودن قابليت اندازه گيري بصورت CMM، مجهز به دوربين بسيار دقيق به منظور اندازه گيري ويدئويي VMM است. این دستگاه ساخت کشور امريکا است که براي اولين بار در ايران در آزمايشگاه شرکت پويان صنعت نهاد مورد بهره برداري قرار گرفته است. تلفیق سیستم اندازه گيري به روش CMM همراه با اندازه گيري ويدئويي يکي از مؤثرترين روش هاي روز دنيا به منظور بالا بردن قابليت و دقت اندازه گيري است. دقت این دستگاه 0.1µm می باشد.

دستگاه اندازه گیری فرم

این دستگاه ساخت کشور آلمان بوده و با در اختيار داشتن اولين سنسور موتوردار و قابل برنامه ريزي در ايران قابليت بسيار بالايي در اندازه گيري کليه تلرانس هاي هندسي از جمله: گردی ، لنگی محوری و شعاعی، استوانه ای بودن، توازی، تعامد، زاویه، راستی، مخروطی بودن ، هم مرکز بودن و… را دارا مي باشد. دقت این دستگاه 0.01µm می باشد.

دستگاه اندازگیری مغناطیس پسماند

به کمک این دستگاه می توان میزان مغناطیس پسماند در بيرینگ ها و دیگر قطعات را اندازه گيري نمود. دقت این دستگاه به میزان 0.1Gauss,0.01mT می باشد.

دستگاه اندازه گیری صافي سطح و شکل محیطی

به کمک این دستگاه می توان صافي سطوح و شکل محیطی اجسام را به صورت همزمان و بر اساس استاندارد هاي مورد نياز مشتري اندازه گیری کرد. نتايج و گزارش هاي بدست آمده از اين دستگاه در فرمت هاي مختلف از جمله CAD قابل ارائه مي باشد که مي تواند به عنوان يک ابزار بسيار مفيد در پروژه هاي مهندسي معکوس مورد استفاده قرار گيرد. اين دستگاه ساخت کشور آلمان است و دقت این دستگاه در اندازه گيري صافي سطح 2 نانومتر و در اندازه گيري شکل محيطي قطعه 0.01µm می باشد.

دستگاه اندازه گیری طول

این دستگاه ساخت کشور آلمان و از جمله دقيق ترين دستگاه هاي اندازه گيري است که در آزمايشگاه هاي مرجع و کاليبراسيون مورد استفاده قرار مي گيرد.از جمله ويژگي هاي اين دستگاه مي توان به قابليت احتساب ضريب انبساط حرارتي قطعه در اندازه گيري ها و همچنين امکان سا خت نمونه هاي مرجع انداره گيري در آزمايشگاه پويان صنعت نهاد اشاره کرد. دقت این دستگاه 0.01µm می باشد.

 

contatcUs