درباره ما

شرکت پويان صنعت نهاد(PSN) اولين و تنها کارخانه تمام اتوماتيک توليد بيرينگ در ايران و داراي مجهزترين آزمايشگاه تخصصي بيرينگ در کشورمي باشد . اين شرکت پس از طي چهار سال فاز مطالعاتي در سال 1391 موفق به راه اندازي اين کارخانه با مساحت ده هزار متر مربع در شهرک صنعتي شمس آباد گرديد. اين شرکت که با اهداف کيفيت، خودکفايي و دانش محوري شروع به فعاليت نموده بود، توانسته است ضمن اخذ تاييديه هاي کیفی از سوی شرکت پژو فرانسه ، گروه صنعتي ايران خودرو و گروه خودرو سازي سايپا همکاري خود را با خودرو سازان داخلي از اوايل سال 1391 آغاز نمايد. همگام بودن با تکنولوژي روز دنيا در زمينه توليد و کنترل کيفيت محصولات از يک سو و از سوي ديگر مديريت موثر منابع انساني و استفاده ازنيروهاي متخصص داخلي اين شرکت را مصمم ساخت تا علاوه بر آنکه به عنوان يک توليدکننده داخلي قابل اطمينان درخدمت صنعت کشور قرار گيرد بتواند گامي مؤثر در صادرات بيرينگ ها برداشته باشد.

left-1

از جمله دستاوردهاي این شرکت، تامین انواع بيرینگ و تنوع گسترده محصول جهت خودروسازان کشور و همچنين شرکت هاي خدمات پس از فروش مانند سایپایدک و ایساکو مي باشد. تامین و تولید بيرینگ های درخواستی از سوی خودروسازان کشور و همچنين شرکت هاي خدمات پس از فروش توسط این شرکت حاکی از کیفیت محصولات، برنامه ريزي دقيق به منظور پاسخگو بودن به نياز مشتريان و خطوط توليد خودرو سازان با توجه به حساسيت بالاي آنها و همچنين در اختيار داشتن منابع و امکانات مناسب است و این خود نشان دهنده مدیریتي اثربخش درتلفیق دانش و تجربه به منظورکاهش نياز صنايع کشور و گامي موثر در خودکفايي است.

left-2

نياز بازار قطعات يدکي کشور به حضور توليد کننده داخلي که بتواند ضمن تامين محصولات با کيفيت همواره پاسخگوي مشتريان باشد اين شرکت را بر آن داشت تا علاوه بر عرضه محصولات به خودروسازان و مجموعه سازان وابسته به صنعت خودرو بتواند با    بهره گيري از نيروهاي متخصص و توانمند خود در زمينه بازاريابي و مهندسي فروش به بازار قطعات يدکي نيز وارد شود. لذا محصولات شرکت پويان صنعت نهاد علاوه بر ارائه در بسته بندي گروه قطعات خودرويي عظام  در بسته بندي هاي سايپا يدک و ايساکو نيزعرضه مي گردد.

right-1

شرکت پویان صنعت نهاد توانسته با استفاده از خطوط تولید پیشرفته و تمام اتوماتیک خود همگام با تکنولوژی روز و برندهای مطرح دنیا محصولات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین المللی تولید نماید. از ویژگی های بارز خطوط تولید این شرکت می توان به مواردی از قبیل دارا بودن نشان ( CE ) اروپا، قابلیت تست و کنترل صددرصد محصولات درحين توليد، توانایی کالیبره شدن خطوط تولید به صورت اتوماتیک و یکنواختی کيفيت محصولات با توجه به اتوماتيک بودن فرايند توليد اشاره کرد. طراحي و ساخت کارخانه براساس الزامات تخصصي صنعت بيرينگ و قابل رقابت با کارخانه هاي مطرح دنيا صورت گرفته است. ازجمله ويژگي هاي اين کارخانه مي توان به سالن مونتاژ کاملا تميز ( Clean room ) اشاره نمود که با وجود هزينه هاي بالاي ايجاد اين فضا، امکان توليد و ارائه محصولات باکيفيت را فراهم ساخته است.

right-2

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص داخلی و آموزش مستمر آنها و همچنین بهره مندی از نرم افزار ها و تجهیزات تخصصی توانسته است جايگاه خود را به عنوان یک شرکت دانش محور در این صنعت معرفي نماید. شايان ذکر است علاوه بر موفقيت هاي کسب شده در خصوص دریافت تايیدیه های کیفی از سوی شرکت پژو فرانسه، گروه صنعتی ایران خودرو و همچنین گروه سایپا مي توان به کسب گواهینامه های بین المللی ISO9001:2008 (استانداردهای عمومی مدیریت کیفیت) و ISO/TS16949:2009 (استاندارد اختصاصی مدیریت در صنعت خودرو ) در سطح طراحي و توليد بيرينگ ها از شرکت DQS آلمان اشاره نمود. واحد کنترل کيفيت اين شرکت پيوسته در تلاش است تا ضمن ارزيابي و کنترل کليه عوامل تاثيرگذار بر روي کيفيت محصول نهايي بتواند اصل بهبود مستمر را در کليه فرآيند هاي موجود مطابق با استاندارد هاي روز دنيا اجرا نمايد.

 

contatcUs